Szycie maskotek firmowych

Firma ZuArt oferuje pełną usługę zawierającą projekt, wykonanie i dostarczenie maskotek firmowych, oraz wykonywanie pluszaków na zamówienie – wg. projektu, rysunku, lub logotypu.

Poniżej przedstawiamy różne realizacje ZuArtu. Jeżeli są państwo zainteresowani współpracą poprosimy o kontakt mailowy, każde zamówienie wycenimy indywidualnie, oraz zaproponujemy rozwiązanie odpowiednie do potrzeb.

Kot Lulo

Kot Lulo jest pacynką stworzoną dla Pana Yapy, na potrzeby programu Youtube pt. „Yapa i Lulo”. Kot animowany jest jedną ręką przez aktora ukrytego przed oczami kamery.

Lula w akcji można zobaczyć TUTAJ

Uwaga, program dla widzów dorosłych!

Nocnica

Nocnica została zamówiona aby promować „Bestiariusz Słowiański”. Nocnica zwykle atakuje w nocy. Te demony wodziły na manowce pijaków i wpychały ich do błotnistych rowów i obtańcowywały!

Projekt Nocnicy został wykonany na podstawie ilustracji książkowej z „Bestiariusza”, oraz wg. opisu stworzenia.

Psingwin

Psingwin, to postać stworzona przez rysownika satyrycznego Andrzeja Milewskiego, znanego jako Andrzej Rysuje. ( www.andrzejrysuje.pl )

Psigwin powstał na podstawie rysunków Andrzeja, teraz podróżuje wraz z właścicielem, a jego przygody są dokumentowane na koncie Instagramowym @andrzejrysuje

Popielica

Maskotka – popielica promująca ratowanie popielic będących już w Polsce na wyginięciu.

Projekt na podstawie zdjęć popielicy.

Mimbla

Zamówienie specjalne dla sklepu „Mimbla” na uszycie imienniczki sklepu.

Mimbla jest postacią z „Muminków” Tove Jansson i jest starszą siostrą Małej Mi. Projekt został stworzony na podstawie autorskich ilustracji z książek z serii.

Można ją podziwiać na wystawie sklepu, zapraszamy na Mokotowską 51/53!

Kostiumy

Zu ma duże doświadczenie w szyciu dużych kostiumów scenicznych i strojów maskotek firmowych.

Stroje są wygodne, praktyczne i w pełni funkcjonalne.

Poniżej zdjęcia Różowej Pantery, Goryla i Papuga Reggae!