Informacje przed zakupem

Przed zakupem

Czy zabawki są dostępne od ręki?

Większość zabawek dostępnych w sklepie jest wysyłana od razu. Pamiętajcie jednak, że zabawki ZuArt to wyroby artystyczne. Każda maskotka szyta jest jest ręcznie i z największą starannością przez artystkę, Zuzannę Janczak, która wkłada w nią wiele godzin pracy i bardzo często wykonuje je na indywidualną prośbę klienta. Dlatego też czas realizacji zamówienia może trwać od trzech, aż do siedmiu dni – prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, w takim przypadku na pewno skontaktujemy się drogą telefoniczną, lub mailową.

Każda zabawka jest inna

Wszystkie zabawki ZuArtu powstają w krótkich seriach – po kilka, do kilkunastu maskotek, każda z innym wykończeniem – mogą różnić się kolorem oczu, wielkością uszu, rogów i oczywiście (jak podkreśla Zu) wyrazem twarzy. Zamówiona maskotka może różnić się lekko od pierwowzoru pokazanego na zdjęciu, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości, lub specjalnych życzeń prosimy o kontakt mailowy – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

A co jeśli zabawka jest niedostępna?

Większość z nich, nie jest dostępna ze względu na brak możliwości zakupienia odpowiedniego materiału. Zu szyje z bardzo dobrej jakości futerek, które sprowadza z całej Polski i z zagranicy. Aby zamówić takiego potwora w innej wersji kolorystycznej prosimy o wiadomość, Zu chętnie pomoże w stworzeniu nowego, pięknego potwora! Może będzie nawet ładniejszy od tego na zdjęciu 🙂

Baw się! Wymyślaj! Rozwijaj wyobraźnię! Zamów własnego potwora 🙂

Bardzo zachęcamy również do personalizowania swoich zabawek – wyszycie na niej imienia nowego właściciela, zmiana koloru oczu, dołożenie dodatkowej pary rogów, albo skrzydełek, może sprawić że prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Nic tak nie cieszy Zuzanny jak nowe, ciekawe wyzwanie – dostawała zamówienia na Jeżolisy, kapibary, oraz legwany. Często dostaje też rysunki wg. których wykonuje zamówienia na indywidualne, jednorazowe maskotki. Zobacz przykłady takich realizacji w zakładce zamówienia specjalne. Aby dowiedzieć się więcej, albo zamówić spersonalizowaną maskotkę prosimy o kontakt.

Reklamacje i zwroty

ZWROTY
  1. W okresie piętnastu dni od odebrania zamówionego Paluszaka, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.
  2. Zwracany towar prosimy odsyłać wyłącznie na adres: ZUART – Zuzanna Janczak. 96-320 Kaczków ul. Słoneczna 21
  3. Jednocześnie prosimy o powiadomienie Sklepu o zamiarze zwrotu towaru za pośrednictwem e-mail: zu@zuart.eu
  4. Maksymalny czas zwrotu wynosi 14 dni.
  5. Pieniądze zostaną zwrócenie klientowi na wskazane  przez niego konto.
REKLAMACJE
  1. W przypadku niezgodności towaru z umową, pismo określające niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania, należy przesłać na adresSprzedającego: zu@zuart.eu  z tytułem wiadomości “Reklamacja”
  2. Pluszaki oferowane w sklepie posiadają gwarancję producenta.
  3. Maksymalny czas rozpatrywania reklamacji wynosi 14 dni. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, w przypadku braku możliwości wymiany lub naprawy reklamowanego towaru klientowi zostanie zwrócona wpłata na wskazane konto.