O ZuArt

Mała firma z wielką duszą

ZuArt to wyjątkowa firma opierająca się na swojej niezwykłej założycielce – artystce Zuzannie Janczak. Jest ona sercem i duszą marki. Wszystkie swoje zabawki szyje i wykańcza ręcznie z ogromną precyzją i cierpliwością. 

 

“Kocham to co robię. Szycie nigdy mi się nie nudzi. Uwielbiam wymyślać nowe wzory, brakuje mi tylko żeby doba miała 48 godzin!” śmieje się Zu.

Początki firmy

Zu szyje od dawna, ale markę ZuArt założyła w 2010 roku. Na początku szyła pojedyncze maskotki i sprzedawała je w lokalnych galeriach, albo na targach. Wraz z rosnącym zainteresowaniem maskotkami handmade zaczęła szyć więcej i założyła sklep internetowy. Woli jednak sprzedaż osobistą. “Kiedyś miałam obiekcje do sprzedaży internetowej. Wydawała mi się bezosobowa. Teraz bardzo doceniam możliwość kontaktu z moją Potworną Rodziną przez stronę i media społecznościowe. Bardzo lubię wiadomości i zdjęcia, które dostaję od ludzi.”

O firmie Zuzanny Janczak wielokrotnie pisano w prasie i internecie.

O ZuArcie wielokrotnie pisano w prasie i internecie, wraz z Pluszową Ferajną Zu odwiedziła też kilka razy telewizję. O firmie, o miłych Potworach i od czego się to wszystko zaczęło wypytali Zu Marcin Prokop i Dorota Wellman w Dzień Dobry TVN. Ekipa TVN zmontowała też piękny materiał o pracowni Zuzanny.

Kocham to co robię. Szycie nigdy mi się nie nudzi. Uwielbiam wymyślać nowe wzory, brakuje mi tylko żeby doba miała 48 godzin!

— ZUZANNA JANCZAK

W magazynie “Gala” ukazał się materiał o Zu i jej “pluszowej pasji”. W “Claudii” opisano Potworną Rodzinę i jak z pasji do tworzenia zabawek powstał poważny biznes. W programie “Pytanie na śniadanie” Zu opowiedziała Jackowi Rozenkowi o tym, dlaczego przyjaźnienie się z potworem w dzieciństwie może mieć dobry wpływ na dziecko.

Najwyższa jakość i oryginalne materiały

Wszystkie elementy, z których tworzone są zabawki firmy ZuArt są najwyższej jakości, materiały i futerka mają certyfikat ekologiczny “Przyjazny dla człowieka” Instytutu Włókiennictwa, miękkie wypełnienie maskotek jest z bezpiecznych dla ludzi składników, a oczy, które nadają zwierzątkom ich wyjątkowy charakter sprowadzane są aż z USA. Zabawki ZuArt można prać w pralce, są też przyjazne dla alergików.