W ZuArt kochamy wszystkie nasze potwory. 

Ręcznie robione zabawki

Polecamy piękne maskotki pluszowe ZuArt!

10

Antek Pomarańczowy

Antek to wielki psotnik, ale nie sposób się przy nim nudzić. Każdy Antek ma małego piszczącego przyjaciela, który mieszka w jego paszczy, szczelnie zamykanej na suwak.

09

Wielki niebieski Kot

Zu stworzyła tego niesamowitego kota inspirowana kotem z Cheeshire z “Alicji w krainie czarów”. Kot tak uśmiechnięty że czasem zostaje z niego sam uśmiech! Kot jest ogromny, ma ok. 90 cm długości i doskonale sprawdza się jako poduszka 🙂

08

Księżniczka Pirlipata

Romantyczna i śliczna. Cudowna towarzyszka dla małych księżniczek (i tych dużych też!). Spódniczka baletowa wykonana jest z delikatnego tiulu.

07

Pipistrello

Pipistrello to po włosku nietoperz. Ten wesoły potwór to jeden z ulubieńców Zu, oraz jedna z pierwszych maskotek, które uszyła. Przynosi szczęście w podróży. Zapraszamy do sprawdzenia zakładki u nas na blogu pt. “Przygody Pipistrello”, gdzie zamieszczamy zdjęcia z dalekich Voyage’y Pipi. Jeżeli za to jesteście fanami Instagrama to sprawdźcie profil @signorpipistrello, gdzie Pipi osobiście wrzuca zdjęcia z podróży z przyjaciółmi 🙂

06

Harold

Wesoły i turkusowy.
Harold nie potrafi długo usiedzieć w jednym miejscu. Nie sposób się przy nim nudzić! Jeden z sympatyczniejszych potworów, często wybierany jako maskotka na prezent dla chłopca.

05

Gwidon

Gwidony to bardzo opiekuńcze i sympatyczne stwory – każdy z nich ma pięć małych Potworków, którymi się zajmuje. Dla bezpieczeństwa, Gwidon często nosi je w paszczy! Każdy z nich ma inny zestaw Potworków i mogą różnić się one od tych na zdjęciach, pamiętaj o tym adoptując Gwidona 🙂

04

Rufus

Często wybierany jako pluszak na prezent, ze względu na uniwersalny, niebieski kolori przesympatyczny wyraz paszczy.

03

Floozy Złodziej Skarpetek

Zu została kiedyś poproszona o uszycie potwora, który mieszka w pralce i kradnie wszystkie pojedyncze skarpetki – oto on! 

W klasycznym, czerwonym kolorze. Idealny, na oryginalny prezent dla chłopca, lub dziewczynki!

02

Błękitne Biedactwo

W kolorze letniego nieba, ale idealne do przytulania w długie jesienne wieczory.

Bardzo kochane i przyjacielskie, ale potrzebuje dużo przytulania i czułości. Dzięki niemu można poznać wielu nowych przyjaciół. Idealny kompan dla osób cichych i nieśmiałych.

 

01

Ćma

Ćma, jako stworzenie nocne, jest doskonała towarzyszką dla nocnych marków.  W każdej łapce ćmy jest zaszyty drucik, dzięki czemu można dowolnie ustawiać jej łapki. Polecamy ją zwłaszcza romantykom.